Miciny.cz Hafici.cz Konicci.cz

www.utulok-piestany.sk

DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Stvoření čičinky a kočičí devatero

Stvoření kočky              

První den Bůh stvořil kočku.
Druhý den Bůh stvořil člověka, aby kočce sloužil.
Třetí den Bůh stvořil pro kočku potravu.
Čtvrtý den Bůh stvořil těžkou práci, aby člověk mohl pracovat pro dobro kočky.
Pátý den Bůh stvořil lesklý míček, aby si s ním kočka mohla  hrát.
Šestý den Bůh stvořil veterinu, aby udržovala kočku zdravou a člověka na mizině.
Sedmý den se Bůh snažil odpočívat, ale musel vyčistit kočičí záchod.

                                                   

Zlaté kočičí devatero

Koupelna:

Vždy doprovázej hosty do koupelny. Nemusíš vůbec nic dělat. Stačí, když si sedneš a budeš na ně zírat.

Nábytek:

Když musíš zvracet, rychle vyskoč na křeslo. Pokud to ve spěchu nestihneš, aspoň se postav na drahý orientální koberec. Pokud v bytě orientální koberec není, postačí i huňatá podložka.

Asistence:

Pokud jeden z tvých lidí na něčem pracuje a druhý jen líně polehává, drž se toho zaměstnaného. Říká se tomu "pomáhání", u lidí je to obecně známo i jako "překážení".

Dveře:

Zavřené dveře jsou zakázané, ať vedou do kteréhokoli pokoje. Postav se na zadní nohy a zpracovávej dveře předními tlapkami. Až pak budou dveře otevřené, nemusíš jimi hned projít. Pokud se ti podařilo, že ti otevřeli dveře ven, zůstaň prostě stát přímo mezi nimi a trochu si popřemýšlej. Obzvlášť důležité je to při chladném počasí, dešti, sněžení nebo silných náletech komárů.

Kočičí záchod:

Když používáš záchod, dbej vždy na to, abys vyházela ven co nejvíc steliva. Lidé rádi šlapou bosýma nohama na kočičí stelivo.

Doba spánku:

Spi v noci na člověku tak, aby se ve spaní nemohl obracet.

Schovávání:

Schovej se občas na místech, kde tě člověk nenajde. V žádném případě nevycházej ven dřív než za tři nebo čtyři hodiny. Člověk propadne panice a bude si myslet, žes utekla. Až pak vyjdeš ven, zahrne tě člověk láskou a pozorností a možná dostaneš i nějakou dobrotu.

Běhání:

Běhej co nejčastěji a pokud možno přímo pod nohama svého člověka, hlavně na schodech, když drží něco v náručí, ve tmě a ráno, hned jak vstane. Nesmírně tím zlepšíš jeho koordinaci pohybů.

Následují pravidla správného "pomáhání"

Když tvůj člověk čte, lehni si mu těsně pod bradu, přesně mezi oči a knihu, pokud nemůžeš ležet přímo na knize.

Když tvůj člověk vyřizuje nějaké papírování, lehni si doprostřed papírů, ale tak, abys jich měla co nejvíc pod sebou. Dělej, jako bys dřímala, ale co nejčastěji sekej tlapkou po tužce.

Když tvůj člověk píše vánoční pohledy nebo vyplňuje daňové přiznání, nezapomeň, že mu musíš pomoct! Posaď se na ten papír, na kterém právě pracuje. Pokud tě přemístí, odměň ho smutným pohledem. Když práce dobře pokračuje, poválej se po papírech a trochu je pomačkej. Když tě podruhé přenese na jiné místo, shazuj ze stolu jednu tužku po druhé - ale pomalu!

Když tvůj člověk pracuje u počítače, vyskoč na stůl, přeběhni po klávesnici, pohraj si s myší a pak si mu lehni na klín a na paže tak, abys mu užitečně zpomalila psaní.